CHIPTUNING

Chiptuning aut USA

Strojenie silnika

Fabryczne programy układów sterowania jednostkami napędowymi są stworzone tak, aby były optymalne pod każdy egzemplarz danego modelu silnika. Poprzez chiptuning jesteśmy w stanie indywidualnie wystroić program pod Twoją jednostkę. Jeżeli dodatkowo zostały przeprowadzone modyfikacje, chociażby zmiana układu dolotowego, czy wydechowego, również warto wykorzystać potencjał modyfikacji lub zweryfikować, czy taka przeróbka nie wymaga strojenia. Oferujemy strojenie silników benzynowych i diesla – również po większych modyfikacjach. Proponujemy także kompleksowy tuning Twojego auta od A do Z. Dysponujemy elektroniczną hamownią drogową i na niej wykonujemy pomiary, co powoduje, że parametry mierzone są bezpośrednio w warunkach drogowych. Specjalizujemy się w motoryzacji amerykańskiej, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt z informacją, jaki samochód chcesz poddać modyfikacji.

Strojenie skrzyni biegów

Chiptuning to nie tylko zwiększanie mocy, czy momentu obrotowego, to także poprawa pracy skrzyni biegów. Decydując się na chiptuning w LoudCustoms, otrzymujesz kompletną usługę optymalizacji pracy zarówno silnika jak i skrzyni biegów automatycznej. Sprawimy, że skrzynia biegów będzie zmieniać biegi szybciej, przeciągnie zmianę biegów w górnym zakresie obrotów, jednocześnie zapewniając jak najwyższy komfort podczas codziennej jazdy. Przedstaw nam swoje wymagania, a dostosujemy program do Twoich potrzeb!

Tuning skrzyni biegów automatycznej
limit prędkości ogranicznik

Usuwanie limitów prędkości, wyłączanie sond

Sporo pojazdów importowanych z USA ma zaimplementowane ograniczenia prędkości, które skutecznie pozbawiają kierowcę możliwości wykorzystania całego potencjału samochodu.

Przy demontażu katalizatora zawsze pojawia się błąd nieprawidłowej mieszanki, wynikający z zaburzonego odczytu z tylnych sond O2. Oferujemy kompleksową usługę wyłączenia sond w sterowniku silnika (PCM), a nie jedynie wyłączenie błędu!